o Nás

< zpět <

Johanka o Michálkovi

Je hnací motor všeho. Pokud chceš v něčem “nakopnout”, váháš a nevíš jak se máš rozhodnout, Michálek je ten, který ti nabídne myšlenky, díky nimž se pak správně rozhodneš. Můžeš s ním probrat úplně každou věc, cokoli, co tě trápí a můžeš si být jistý, že ti poradí. Umí být i paličatý, občas si trvá až příliš tvrdě na svém, ale ví co dělá. Neplete se, téměř nedělá chyby, a když, dokáže se k nim znát a poučit se z nich. To ale nebývá často. Je to výborný organizátor, nechodí nikdy pozdě a naplánovanou má snad každou událost ve svém životě. Až na svůj “pokoj” a své věci, v nichž má pořádek, jenž chápe snad jenom on sám a taky se v něm dokáže jenom on sám orientovat. Je přátelský a komunikativní, má rád společnost a lidi, rád pomáhá komukoli, kdo právě potřebuje, bez ohledu na to, jestli o to dotyčný stojí. Ale jak jsem řekla, ví co dělá a neplete se, takže mu vždycky všechno vyjde, a často se stává, že mu kamarádi chodí děkovat za to, jak moc je v životě dokázal “nakopnout”.

 

Johanka o Petrovi

Je obětavý, přátelský a dokáže se pro věc správně nadchnout. Pokud ho něco zaujme, je ochotný si o tom nastudovat úplně všecko a brzy se v daném oboru perfektně orientuje. Má rád pořádek, zejména pořádek v papírech a dokumentech. To sice my všichni, on je ale ten, kdo ten pořádek dokáže udržovat a to dlouhodobě a za každých okolností. Chce si být v životě jistý a málokdy se vzdává. Dokonce i tam, kde už nikdo jiný nevidí východisko, on ještě pořád věří a nakonec si najde tu svoji pravou a správnou cestu. Myslím, že se snaží dělat jen věci, které opravdu on sám skutečně chce. A myslím, že je těžké ho přemluvit, pokud už se on sám jednou rozhodl. Ale dokáže si o všem rozumně promluvit. Vadí mu lež a přetvářka, i proto se občas cítí lépe sám a někde daleko, daleko od té vší přetvářky, která se mnohdy objeví i na místech, kde by ji člověk nečekal. Dokáže se obětovat a přijmout nepohodlí, za cenu pozdějšího zisku, který ale bude stát za to.

 

Johanka o Johance

Snažím se být přátelská a komunikativní, často se ale hodně peru s tím, že jsem prostě introvert. To ale neznamená, že nemám ráda společnost. Ráda lidem nabízím nové pohledy na věc a nové myšlenky. Nebojím se jít proti proudu, a to i za cenu veřejného zavržení. Vím co znamená být na konci potravního řetězce, takříkajíc, ale dokážu se o své místo pod sluncem i slušně porvat. Nikdy a v ničem se nevzdávám, možná slevím ze svých požadavků, ale pokud už se jednou pro něco nadchnu, nezahodím to potom jen tak. Ačkoli se to zdá nemožné (i mně), většinou dosáhnu toho, po čem toužím. Hodně přemýšlím, někdy až moc. Dokážu vidět dobré i tam, kde už ho nevidí nikdo, je to dar, ale i prokletí. Někdy je to nebezpečný, já mám ale ráda dobrodružství. Snažím se na svět koukat očima Pána Krista, než se rozhodnu, nejdřív si představím, co by udělal on. To ale v žádnym případě neznamená, že jsem “svatá”. Dokážu si dovolit “lumpárnu” nebo vymyslet něco “fikanýho” ale v žádnym případě ne s úmyslem někoho záměrně poškodit. Nechci nikomu ublížit, a toho se bojím tak moc, že často váhám a jsem na pochybách. Na tyhle případy mám ale skvělého kamaráda, mého manžela Michálka.

 

Petr o Michálkovi

(doplnit – dopsat)

 

Petr o Johance

(doplnit – dopsat)

 

Petr o Petrovi

(doplnit – dopsat)

 

Michálek o Petrovi

(doplnit – dopsat)

 

Michálek o Johance

(doplnit – dopsat)

 

Michálek o Michálkovi

(doplnit – dopsat)

 

< zpět <  nahoru ‪‪‪↑